Bogi és Viktor
www.photogether.hu
Bogi és Viktor
www.photogether.hu
Éci és Ati téli esküvőjéről készült slideshow 🙂
Helyszín: Forgách Kastély – Mándok
Sziasztok! Csak egy rövid eszmefuttatás részemről. Ismerőseim közül gyakran értetlenkedő kérdéseket, vagy furcsa véleményeket kapok a szakmámmal az esküvői fotózással kapcsolatban.
Ilyen volt ez is : „mindegy az csak tele legyen minden hétvégéd.. pénz az pénz.”
Ekkor fogalmazódott meg bennem az alábbi mondat: „Nem vagyok mindenki fotósa”.
Mit jelent ez? Csupán csak annyit, hogy úgy gondolom nem mindenkinek vagyok én a tökéletes fotós, de nem is minden pár a nekem megfelelő pár.
Az általam nyújtott szolgáltatásnak van egy egyedi stílusa, ami valakinek vagy bejön, vagy kevésbé. Én pedig azoknak a pároknak vagyok a fotósa, akiknek igazán tetszenek a képeim és azt szeretik amit én képviselek. Együtt gondolkodunk és egy az elképzelésünk arról, hogy mi is az a jó kép.
Az ilyen párokhoz ragaszkodom és ők is hozzám, és ez remek dolog. Azt hiszem ennek az elméletnek köszönhetően elmondhatom, hogy eddig még minden párom elégedett volt a tőlem kapott esküvői fotókkal, ráadásul nagy részükkel azóta is baráti kapcsolatban vagyok. Én kizárólag így szeretem végezni a munkámat.
Tomi